حدیث عشق
. امام صادق(ع) : لَستُ اُحِبُّ أن أرَى الشّابَّ مِنكُم إلاّ غادِياً في حالَينِ: إمّا عالِماً أو مُتَعَلِّماً. دوست ندارم جوانى از شما [شيعيان] را جز بر دو گونه ببينم: دانشمند يا دانشجو. /امالی طوسی ص303
سایت آیت الله العظمی خامنه ای سایت امام خمینی (ره)

مسئولیت روحانیون پاسداری از اسلام و انقلاب

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه:

مسئولیت مهم روحانیون پاسداری از اسلام و انقلاب است/نقطه قوت نظام، حضور و تبعیت مردم از ولایت است

سرهنگ ناصری موحد گفت: امروز اساسی ترین رسالت روحانیون پاسداری از انقلاب و اسلام است و ابزار مهم آن چراغ مه شکنی همچون ابوذرها و عمار های زمان است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سرهنگ پاسدار احمد ناصری موحد، فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه صبح امروز در همایش بصیرتی حوزه های علمیه این شهرستان اظهار داشت: نقطه قوت انقلاب و نظام اسلامی ایران حضور مردم و تبعیت از ولی فقیه زمان است و این نگین انگشتری به حلقه آن خوب اتصال پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: امروز اساسی ترین رسالت روحانیون پاسداری از انقلاب و اسلام است و ابزار مهم آن چراغ مه شکنی همچون ابوذرها و عمار های زمان است.

فرمانده سپاه تربت حیدریه با بیان اینکه دشمن با سه دکترین علیه نظام اسلامی توطئه کرده، از دکترین دو ستونی نیکسون بعنوان نخستین آن یاد کرد و افزود: موقعیت جمهوری اسلامی ایران به لحاظ استراتزیک و سوق الجیشی در بهترین نقطه دنیا یعنی خاورمیانه قرار دارد چرا که بزرگترین ذخایر انرژی جهان و دسترسی به آب های آزاد در این منطقه نهفته است.

وی بیان داشت: بعد از اینکه انکلیسی ها تسلط خود را از خاورمیانه از دست دادند دو بلوک غرب و شرق به سرکردگی آمریکا و شوروی با دو تفکر سوسیالیسم و استکباری شکل گرفت و محور و دکترین طراحی شده آمریکائی ها پشتیبانی نظامی و مالی توسط ایران و عربستان بود.

موحد، دومین طرح نظام سلطه را اجرای سند 2020 یعنی فروپاشی از درون عنوان کرد و گفت: در این طرح که با تهاجم فرهنگی، ناتوی فرهنگی، شبیخون فرهنگی، جنگ و عملیات روانی و رسانه ای همراه شده دشمن قصد دارد تا نظام را از درون به ورطه فروپاشی بکشاند.

وی با بیان اینکه امروز دیگر هیچ کشوری جنگ و رویارویی مستقیم با  ایران را حتی در فکر خود نمی پروراند، گفت: مطالعه تاریخ 200 ساله ایران نشان می دهد که تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی به دلایل مختلف و در جنگ ها و نزاع ها قسمتی از خاک کشور به بیگانگان داده شده اما در تاریخ 8 سال دفاع مقدس که نیمی از کشورهای دنیا در برابر ایران صف آرایی کرده بودند حتی یک وجب از این مرز و بوم به دست دشمن نیفتاد و این مرهون هدایت های هوشمندانه امام راحل و حضور در صحنه مردم بود.

فرمانده سپاه تربت حیدریه از طرح کسینجر وزیر اسبق امور خارجه آمریکا بعنوان سومین دکترین آمریکائی ها برای مقابله با دولت ها و ملت ها یاد کرد و گفت: در این طرح برای تسلط بر دولت ها تسخیر انرژی و تسلط بر ملت ها مدیریت سبد غذایی آنها را در نظر گرفتند و این دکترین امروز در سطح جهان به وضوح قابل رویت است.

وی خاطر نشان کرد: اکنون انقلاب و نظام اسلامی به مهمترین برهه حساس خود برای رسیدن به قله رسیده و بدلیل سختی مسیر، ریزش ها بیشتر می شود و بر همین اساس  نیازمند استقامت مالک اشتر وار و بصیرت عمارگونه هستیم.

انتهای پیام/


ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.