حدیث عشق
. امام صادق(ع) : لَستُ اُحِبُّ أن أرَى الشّابَّ مِنكُم إلاّ غادِياً في حالَينِ: إمّا عالِماً أو مُتَعَلِّماً. دوست ندارم جوانى از شما [شيعيان] را جز بر دو گونه ببينم: دانشمند يا دانشجو. /امالی طوسی ص303
سایت آیت الله العظمی خامنه ای سایت امام خمینی (ره)

مردم امروز جهاد تبیین عملیاتی می خواهند

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ حجت الاسلام قنبریان، فرمانده بسیج طلاب خراسان رضوی، صبح امروز در ویژه برنامه سالگرد شهادت شهید سلیمانی اظهار داشت: اگر همه نعمات خود را بنگریم و کنار بگذاریم و برکات نظام اسلامی را بخواهیم بشماریم به هیچ عنوان  قابل شمارش نیست..

وی تصریح کرد: اگر  بخواهیم دینداری افراد را بسنجیم باید ببینیم پایبندی و ارادت آنها به انقلاب و نظام اسلامی چگونه است، لذا هرچه ارادت و پایبندی بیشتر باشد یقینا دینداری او بیشتر است.

فرمانده بسیج طلاب خراسان رضوی افزود: شهید سلیمانی پیوند عمیقی با انقلاب اسلامی ایجاد کرد و فراملی شد و ما هم بتوانیم این پیوند عمیق را ایجاد کنیم همانند شهید سلیمانی خواهیم شد.

وی خاطر نشان کرد: شهید مرگ را از بین می برد و این در حالی است که افراد عادی  مرگ را می چشند اما شهدا با مرگ بازی می کنند و او را از بین می برند و شهید سلیمانی مرگ را از بین برد، لذا از مقتدای خود یعنی سید و سالار شهیدان تبعیت کرد و وقتی مرگ را می میراند ابدی می شود و اکنون ابدیت او را می بینیم.

قنبریان اضافه کرد: شهید سلیمانی قهرمان ملی و شخصیتی بین المللی و بی نظیر است که مردم اینگونه به او عشق می ورزند و این شخصیت فراتر از مرزها رفته است و همه می توانند در این مسیر گام بردارند.

حجت الاسلام قنبریان گفت: شهید سلیمانی پیوند عمیقی با انقلاب اسلامی و همچنین اسلام ناب محمدی صلی الله داشت که توانست فراملی و شخصیت و محبوبیت آن شهید والامقام از مرزها عبور کند.

فرمانده بسیج طلاب خراسان رضوی جهاد تبیین را در شرایط فعلی جامعه ضروری برشمرد و افزود: جهاد تبیین جنبه گفتاری و عملی دارد و در خیلی اوقات به جنبه گفتاری عمل می کنیم و این در حالی است که برخی نوجوانان و جوانان وقت برای اینکه به حرف ها گوش کنند نمی گذارند لذا باید در جهاد تبیین به حوزه عملیاتی آن ورود کرد و نسل امروز عمل را در جهاد تبیین ببینیم.

وی بیان کرد: مردم امروز عمل را می خواهند و هرگاه این عمل را بنگرند یقینا خودشان مانند همیشه در وسط میدان و عرصه حاضر خواهند شد، لذا هرکس در هر کجا که باشد باید کار خود را جهادی دنبال کند و شهدا اینگونه بودند.

شهید سلیمانی زمانی به شهادت می رسد که اغلب مردم خواب هستند، او ایمان واقعی داشت و امروز می بینیم که از تمام نقاط ایران و جهان دلها به سمت کرمان و مزار حاج قاسم روانه است و فوج فوج جمعیت از همه جا به سوی مزار این شهید عزیز می روند حاجت می طلبند و این بدان معناست که شهید سلیمانی برکتش از خود حاج قاسم اثرش بیشتر است.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.