حدیث عشق
. امام صادق(ع) : لَستُ اُحِبُّ أن أرَى الشّابَّ مِنكُم إلاّ غادِياً في حالَينِ: إمّا عالِماً أو مُتَعَلِّماً. دوست ندارم جوانى از شما [شيعيان] را جز بر دو گونه ببينم: دانشمند يا دانشجو. /امالی طوسی ص303
سایت آیت الله العظمی خامنه ای سایت امام خمینی (ره)

جلوه نمایی تفکر بسیجی در طوفان الاقصی

مسئول سابق حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام: 
امروز تفکر بسیجی در طوفان الاقصی و مقاومت حماس جلوه نمایی می‌کند
مسئول سابق حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام گفت: آنچه در منطقه غزه در جریان است، جنگ دو دولت نیست، بلکه نبرد یک گروه مقاوم و در عین حال مظلوم با تفکر بسیجی در مقابل یک رژیم جعلی تا دندان مسلح است. 
حجت‌الاسلام مهدی عابدی در گفتگوی تفصیلی با خبرنگار حوزه علمیه هراتی تربت حیدریه ، اظهار کرد: آنچه در منطقه غزه در جریان است، جنگ دو دولت نیست، بلکه نبرد یک گروه مقاوم و در عین حال مظلوم با تفکر بسیجی در مقابل یک رژیم جعلی تا دندان مسلح است که خود را ارتش چهارم دنیا می‌داند و تنها کاری که این رژیم سفاک انجام داده خون‌ریزی و جنایت بوده و به هیچ کدام از اهدافش دست پیدا نکرده‌است. 
وی تصریح کرد: اولین جلوه تفکر بسیجی در نبرد طوفان الاقصی همین ایستادگی و مقاومت رزمندگان حماس و جهاد اسلامی است و البته حزب‌الله لبنان و همراهی جریان مقاومت در سراسر منطقه رزمندگان حماس را کمک کرده‌است. 
عابدی ادامه داد: اینکه امروز ما می‌بینیم پهبادهای رزمندگان عزیز یمن و موشک‌های دوربرد آنها اهدافی را در فلسطین اشغالی هدف قرار می‌دهد یا اینکه امروز به پایگاه‌های آمریکا در سوریه و عراق و سایر مناطق حمله می‌شود و حزب‌الله لبنان اهداف متعددی را در حمایت از غزه در نبرد طوفان الاقصی مورد حمله قرار می‌دهد همه نشانگر این نکته است که امروز این تفکر بسیجی یعنی ایستادگی در مقابل این جریان قدرتمند ظالمی که با تمام وجود برای حذف غزه از جغرافیای فلسطین انجام می‌دهد، قرار گرفته‌است. 
مسئول سابق حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام بیان داشت: دومین جلوه تفکر بسیجی در نبرد طوفان الاقصی مسئله حمایت‌های وسیع مردمی از رزمندگان مقاومت و مردم مظلوم غزه است، روزی و یا ساعتی نیست که به شهدای مظلوم غزه اضافه نشود، در عین حال در طول این ۴۵ روز و اندی بر اساس آمار تاکنون بیش از ۱۲ هزار نفر از مردم مظلوم غزه که بیشتر آن کودکان و زنان  هستند قربانی می‌شوند، اما مردم دنیا با تمام وجود از جریان مقاومت حمایت می‌کنند. 
عابدی اضافه کرد: انصافاً باید این مقاومت مثال زدنی مردم فلسطین و مخصوصاً مردم غزه را ارج نهاد و اگر نبود این تفکر بسیجی و این روحیه ایستادگی در مقابل دشمن، این حماسه شکل نمی‌گرفت. 
وی بیان کرد: امروز در سایه مقاومت این مردم مظلوم‌‌ یک بسیج جهانی علیه رژیم صهیونیستی شکل گرفته و حتی خود یهودیان در سراسر عالم علیه این رژیم صهیونیستی شعار می‌دهند و در واقع از جریان مظلوم غزه حمایت می‌کنند. 
عابدی افزود: این کلید واژه‌ای که اخیراً رهبر انقلاب به کار بردند، بسیج لندن یا بسیج پاریس، در واقع برای بسیاری از کاربران در فضای اینترنت یک سوژه جالبی شده که این دشمن و بدخواهان اعلام می‌کردند که این اتفاقی که در اروپا افتاده، این حمایت مردمی‌کار ایرانی‌هاست، اما واقعیت آن است که امروز در سایه حمایت مردم مظلوم غزه کشوری نیست که جنایات این رژیم کودک‌کش را محکوم نکرده‌باشد. 
مسئول سابق حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام ابراز داشت: امروز دشمن به میزان جنایاتی که در منطقه غزه انجام می‌دهد با یک حرکت رسانه‌ای و با یک اقدام جمعی با حمایت رسانه‌های معاند سعی دارند، جنایات اخیر را متوجه حماس و رزمندگان مقاومت کنند. 
عابدی تاکید کرد: در عین حال اگر رزمندگان مقاومت نبرد طوفان الاقصی را رقم نمی‌زدند، دشمن صهیونیستی سعی داشت در واقع ۲ میلیون یهودی را از سراسر عالم در خانه فلسطینیان اسکان دهد، لذا رزمندگان مقاومت اطلاع قطعی پیدا کرده‌بودند که رژیم صهیونیستی برنامه‌هایی دارد و این عزیزان ضربه نخست را محکم زدند. 
وی به کلیدواژه ضربه فنی رهبری انقلاب در دیدار اخیر با ورزشکاران اشاره کرد و افزود: نشانه ضربه فنی شدن این رژیم آن‌ است که این رژیم جعلی تا این لحظه حتی نتوانسته یکی از اسرای خودش را آزاد کند، در واقع در پاسخ به ضربات جانانه طوفان الاقصی فقط آدم کشی می‌کند. 
مسئول سابق حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حمزه سیدالشهدا علیه السلام گفت: کاری که امروز رژیم جعلی در منطقه غزه انجام می‌دهد در واقع جنگ نیست یک نسل کشی وسیع مخصوصاً از کودکان و زنان است. 
عابدی افزود: جبهه مقاومت عرصه را بر رژیم صهیونیستی تنگ کرده و ما امیدواریم حتی با پیش‌بینی مقامات صهیونیستی که اذعان دارند ۸۰ سالگی خودشان را نخواهند دید، این غده سرطانی از بین برود.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.