حدیث عشق
. امام صادق(ع) : لَستُ اُحِبُّ أن أرَى الشّابَّ مِنكُم إلاّ غادِياً في حالَينِ: إمّا عالِماً أو مُتَعَلِّماً. دوست ندارم جوانى از شما [شيعيان] را جز بر دو گونه ببينم: دانشمند يا دانشجو. /امالی طوسی ص303
سایت آیت الله العظمی خامنه ای سایت امام خمینی (ره)

انتقام سختی در انتظار رژیم موقت صهیونیستی است

آیت‌الله محمدرضا عصمتی صبح امروز در آئین گرامیداشت تجلیل از مقام شامخ شهید سید رضی موسوی اظهار کرد: شهید موسوی در مسابقه الهی گوی سبقت را از همکاران خود ربود و بیش از ۲۰ سال پشتیبانی جبهه مقاومت که مسئولیتی مهم و کلیدی و حساس است و بارها دشمن قصد ترور این شهید والامقام را داشت که در نهایت آسمانی سفر کرد.

وی تصریح کرد: بعد ازشهید حاج قاسم سلیمانی شخصیتی فراتر و برجسته‌تر از او نداشتیم و امروز این عزیز ملت ایران به آرزوی دیرین خود رسید، اما دشمن بداند ملت ایران فرزندان بزرگی را در دامان خود تربیت کرده که هر کدام به نوبت در صف واحد رسالت مجاهد فی سبیل‌الله ایستادند تا دشمن را به خاک مذلت بکشانند.

فرمانده بسیج طلاب حنوب خراسان رضوی ادامه داد: همه ملت‌های آزادی‌خواه جهان نسل‌کشی دشمن صهیونیستی در غزه را محکوم کردند و امروز از ملت‌های اسلامی می‌خواهیم دولت‌های خود را تخت فشار قراردهند و با دشمن اسلام مقابله کنند تا این غده سرطانی از صفحه روزگار محو شود.

آیت‌الله عصمتی افزود: از نظام اسلامی، دولتمردان و مسئولان مجددانه می‌خواهیم انتقام سختی را از دشمن صهیونیست در خصوص شهادت سردار سید رضی موسوی بگیرند تا درس عبرتی برای شیاطین و عوامل استکبار شود.

مدیر حوزه علمیه مرحوم هراتی گفت: به هر میزان اقتدار نظام اسلامی بیشتر می‌شود به همان میزان دشمنی‌ها، حیله‌ها و فتنه‌ها افزایش می‌یابد و در عین حال راه شهیدان مستمر و پایدارتر می‌شود.

آیت‌الله عصمتی اضافه کرد: اقتدار نظام با حضور جدی مردم در صحنه‌های مختلف تجلی پیدا کرده که مهم‌ترین ان انتخابات است و همانطور که رهبری فرمودند مشارکت مردم در انتخابات بیش از هر موضوعی بار امنیتی دارد، لذا همه ملت را به حضور در انتخابات دعوت می‌کنیم چرا که حضور حداکثری مردم در انتخابات خواب دشمنان را آشفته می‌کند.

سردار سید رضا موسوی معروف به سید رضی موسوی از مستشاران با سابقه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه و مسئول پشتیبانی جبهه مقاومت در جریان حمله روز دوشنبه چهارم دیماه ۱۴۰۲ رژیم غاصب صهیونیستی به منطقه زینبیه در حومه دمشق، به شهادت رسید

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.